Lambada 50 A+ Frigotaime pakis

32.40

Tellimisel, tarne alates 17.04.2024

Klass A+  diam. 15-18 mm

Taime kategooriad sõltuvad risoomi läbimõõdust ehk juurekaela diameetrist

Laost otsas

Kirjeldus

Lambada, maitsenauding. Lambada on tuntud oma suurepärase maitse tõttu. Viljad on suured, erakordselt magusad ja kena välimusega. Sellepärast Lambada on
sobib väga hästi koogimeistrite ja gastronoomilistele köökidele.

Lambada omadused
• Suurepärane maitse
• Varajane sort
• Mõnusad, erepunased puuviljad

Puuviljade kvaliteet
Lambada viljad on läikivpunased ja seest helepunased. Pärast vilja koristamist kaob läige järk-järgult. Lambadal on hea puuviljakomplekt. Viljad on
suured, mõnevõrra koonilise suurusega ja kujuga ning väga ühtlane.
Hoolikalt korjamine on vajalik. Taim annab vähe deformeerunud vilju. Lambadat iseloomustab magus, mahlane maitse, meeldiv maasika aroom, kõrge Brixi väärtus (10), maitse on selgelt parem kui teistel sortidel.

Õitsemis- ja koristusperioodid
Lambadat iseloomustavad suured õied ja hästi arenenud tolmukad.  On tugevad õievarred. Keskmine puuvilja kaal onvõrreldav Darselecti omaga. Marjad valmivad kiiresti ja  enne Elsantat.

Tootlikkus
Lambada tootlikkus on mõõdukas kuni õiglane, kõrge kvaliteediga  puuvilju. Toodang on piiratud, kuna Lambada toodab ainult piiratud arvu lillevarsi. Tihedalt istutatuna kasvab taim siiski hästi, võimaldades saavutada suurt toodangut pinna kohta. Esimesed viljad on väga suured, moodustades mõnikord seest õõnsuse. Selle sordi viljade säilivusaeg on piiratud.