Elianny klass A+ Frigotaimed

13.3063.00

Tellimisel, tarne alates 17.04.2024

Klass A+  diam. 15-18 mm

Taime kategooriad sõltuvad risoomi läbimõõdust ehk juurekaela diameetrist

Elianny

Pakendis 20 tk, Pakendis 50 tk, Pakendis 100 tk

Kirjeldus

Suureviljaline varajane maasikas “Elianny” on väga perspektiivikas sort! Valmib juuni lõpus, sõbralikult, heldelt, kaunilt!!! Ja väga maitsev!

Tunnistage, iga aednik tahab endale meeldida ja hellitada oma lapsi parima ja lemmik aiamarjaga – maasikatega. Ja peamiseks kriteeriumiks ühe või teise sordi valimisel on MAITSE! Sortide arv on peadpööritav ja valiku tegemine võib olla oi kui keeruline. Mõtelgem koos välja, sest suure hulga seas on PARIMAD!

Sordi, mis muudab maasikate ideed täielikult, on loodud pakkuma hämmastavat maitsvate marjade saaki isegi väga väikesel alal. See on supersort ELIANNY! Kui teie kruntidel on kasvõi paar Elianny maasikapõõsast, saate saaki mitte purkides, vaid ämbrites. Sest Elianny   on üks produktiivsemaid sorte maailmas!

Elianny  marjad on haigustele vastupidavad ja vihmase ilmaga ei kahjusta neid hallmädanik. Tänu nende tihedusele on neid lihtne transportida, kaotamata atraktiivset välimust. Elianny peetakse suurepäraseks külmutamiseks sobivaks sordiks.

Klassikaliselt punased marjad sädelevad päikese käes, ümbritsetuna tumerohelisest lopsakast lehestikust ning aias levib lõhnav aroom. Hämmastav maitse on “Elianny! Õrn ja aromaatne, mahlane ja magus, roosa viljaliha toob tõelise maitse! Tehke oma valik Tema Majesteedi MAITSE kasuks ja ärge unustage, et see on teie kõige keskkonnasõbralikum saak.

Marjad on ideaalse koonuse kujuga, siledad ja läikivad. Elianny marjad – 20 kuni 90 g! Ühest põõsast võib saada kuni 2 kilogrammi vilja. Koristatud saaki hoitakse külmkapis kuni 7 päeva. Marjad jäävad maitsvad ja säilitavad oma kuju. Viljad on magusad ja aromaatsed. Lõhn sisaldab maasika ja lille noote.